Dodaj miejsce Zarejestruj się
 
 
 
Miejsca
 
 
 
   
 
  Dodaj ciekawe miejsce
 
 
 
 

Gdyńska Akademia Żeglarstwa, Gdynia

Gdyńska Akademia Żeglarstwa, Gdynia  
Miejscowość: Gdynia
 
Województwo: pomorskie
 
Lokalizacja: Okolice Gdyni
 
Kategoria: sport / rekreacja
 
Ocena: 0 0 0 0 0 oceń
 
Zaloguj się, aby móc ocenić miejsce.
 
Dodane przez: ukasgaz (12 pkt, 148 miejsce / 1146)
 
Zobacz też: Ogłoszenia turystyczne pomorskie »
 
Opis Zdjęcia (7) Komentarze (0) Mapa
Gdyńska Akademia Żeglarstwa działa od sierpnia 2007 roku. Członkami klubu są uczniowie gdyńskich placówek szkolnych. Klub zrzesza też wielu miłośników żeglowania. Klub zajmuje się realizacją żeglarskich celów edukacyjnych. Młodzież jest tu wychowywana i kształtowana poprzez doświadczanie wspólnej radości wypływającej z wysiłku fizycznego, pracy w zespole i współzawodnictwa. Honorowy patronat nad klubem sprawuje prezydent miasta Gdyni. Akademia Żeglarstwa powstała między innymi po to by dać młodzieży możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, by pokazać młodym ludziom, że sport może być atrakcyjną formą osiągania sukcesów i zadowolenia.
Gdyńska Akademia Żeglarstwa to wzorce na aktywny i ciekawy styl życia. Akademia Żeglarstwa szeroko popularyzuje i propaguje tę dyscyplinę sportową. Akademia zachęca wszystkich do udziału w szkoleniach żeglarskich. Żeglarstwo daje możliwość nieustannego doskonalenia swoich umiejętności praktycznych i stosowania w praktyce nabytej wcześniej wiedzy. Żeglarstwo to zdrowy ruch na powietrzu. Do nauki żeglowania w Akademii Żeglarstwa mogą przystępować dzieci w wieku lat sześciu.
 
 
 
Zobacz też Inne ciekawe miejsca
 
 
 
 
Najaktywniejsi użytkownicy
 
  3033 pkt
 
  Adam-turysta
 
  2106 pkt
 
  toja1358
 
  916 pkt
 
  tallar6
 
  740 pkt
 
  Blitzkrieg
 
  648 pkt
 
  emes
 
 
 
 
Zobacz też
 
Ogłoszenia turystyczne w Polsce
 
 
 
 
ZaMiasto.com.pl - miejsca, zabytki, atrakcje
 
Witamy na serwisie ZaMiasto.com.pl. Jest to portal tworzony przez użytkowników, którzy zamieszczają własne propozycje (opisy, zdjęcia, komentarze, mapy) ciekawych miejsc do odwiedzenia. Znajdziesz tu propozycje zabytków, muzeów, miejsc nad jeziorami, do wypoczynku, zamków, szczytów górskich i innych atrakcji, które warto odwiedzić. Skorzystaj z mapy Polski lub wyszukiwarki, żeby znaleŸć propozycje ciekawych miejsc i zabytków.
 
Miejsca w lesie i nad jeziorem
 
Kontakt       Polityka prywatnosci       Polityka cookies       Regulamin       Reklama       Inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć serwisów internetowych