Dodaj miejsce Zarejestruj się
 
 
 
Miejsca
 
 
 
   
 
  Dodaj ciekawe miejsce
 
 
 
 

Zwierzyniec Eurostru¶, BORZYCHY

Zwierzyniec Eurostru¶, BORZYCHY  
Miejscowo¶ć: BORZYCHY
 
Województwo: mazowieckie
 
Lokalizacja: Okolice Garwolina
 
Kategoria: przyroda / natura / las / park
 
Ocena: 0 0 0 0 0 oceń
 
Zaloguj się, aby móc ocenić miejsce.
 
Dodane przez: Elizkac (6 pkt, 287 miejsce / 1146)
 
Zobacz też: Ogłoszenia turystyczne mazowieckie »
 
Opis Zdjęcia (1) Komentarze (0) Mapa
„Zwierzyniec Eurostru¶” to malowniczy zak±tek zlokalizowany w powiecie węgrowskim, we wsi Borzychy, gmina Liw, oddalony niecałe 80 km od Warszawy z doskonałym dojazdem i sporym miejscem parkingowym zarówno dla samochodów osobowych jak i autokarów. Można się tutaj zapoznać z niedużymi i oryginalnymi zwierzętami hodowanymi na wsi. W¶ród nich dominuj± głównie te które znosz± jajka, m.in. przepiórki, kury, bażanty, perliczki, kaczki, gęsi, pawie a nad nimi wszystkimi góruj± strusie afrykańskie. Biega też kilka ciekawych ssaków m.in konie, kózki, króliki, nutrie, owce.
Te przesympatyczne pociechy żyj± tutaj w zagrodach w starym wiejskim stylu, bawi± się zarówno ze sob± jak i z ludĽmi. Bardzo lubi± pokazywać swoje charaktery, zachowania, upodobania. Podczas zwiedzania można się wiele dowiedzieć o życiu tych zwierzaków zarówno w hodowli jak i w naturze, o ich zwyczajach, rozwoju. Prawie wszystkie zwierzęta można dotkn±ć, pogłaskać, nakarmić, a mniejsze można również wzi±ć na ręce, przytulić.
W ramach zwiedzania, po wcze¶niejszym ustaleniu, można skorzystać z zajęć rękodzielniczych.
Oprócz miejsc dla zwierz±t, znajduje się tam duży plac zabaw wykonany w starym wiejskim stylu, miejsce na ognisko, zadaszone miejsce do biesiadowania, a w pobliżu, dla chętnych dłuższego pobytu, pole namiotowe oraz łazienki i prysznice.
Zwierzyniec zlokalizowany jest otulinie Nadburzańskiego Parku Krajobrazowego, a w okolicy jest wiele ciekawych miejsc, które można zwiedzić, poznać.
 
 
 
Zobacz też Inne ciekawe miejsca
 
 
 
 
Najaktywniejsi użytkownicy
 
  3033 pkt
 
  Adam-turysta
 
  2106 pkt
 
  toja1358
 
  916 pkt
 
  tallar6
 
  740 pkt
 
  Blitzkrieg
 
  648 pkt
 
  emes
 
 
 
 
Zobacz też
 
Ogłoszenia turystyczne w Polsce
 
 
 
 
ZaMiasto.com.pl - miejsca, zabytki, atrakcje
 
Witamy na serwisie ZaMiasto.com.pl. Jest to portal tworzony przez użytkowników, którzy zamieszczaj± własne propozycje (opisy, zdjęcia, komentarze, mapy) ciekawych miejsc do odwiedzenia. Znajdziesz tu propozycje zabytków, muzeów, miejsc nad jeziorami, do wypoczynku, zamków, szczytów górskich i innych atrakcji, które warto odwiedzić. Skorzystaj z mapy Polski lub wyszukiwarki, żeby znaleźć propozycje ciekawych miejsc i zabytków.
 
Miejsca w lesie i nad jeziorem
 
Kontakt       Polityka prywatnosci       Polityka cookies       Regulamin       Reklama       Inne nasze serwisy
 
Internet Age - sieć serwisów internetowych